Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
GUESS

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: GSS011993
Isbn: K2GD02WELV0-A20C
2.790 МКД
1.950 МКД
1.950 МКД
Заштеда: 840 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 3 Години
    3 Години
  • 4 Години
    4 Години
  • 5 Години
    5 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд GUESS
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја ЖОЛТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara