Барај
%
×
Forever denim with replay
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
GUESS

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: GJ0BD09 D4H20 SBBL
Isbn: J0BD09D4H20-SBBL
Провери достапност
  • 12 Години
    12 Години
  • 14 Години
    14 Години
  • 16 Години
    16 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд GUESS
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона Online Only SS
Состав 79% ПАМУК 19% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67066011-50
590 МКД
Големина
6 Години (116cm)
8 Години (128cm)
10 Години (140cm)
12 Години (152cm)
13-14 Години (164 cm)