Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА
БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА
БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА
БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА

БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА

Шифра на артикл: KKS000000045008B
Šifra proizvođača: KS02001088
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЗАМ ЗА УСНИ ВО БОЈА
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Нијанса 08 Almond