Барај
%
×
KIDS COLLECTION
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 220461_BM
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% ДРВО 20% ЖЕЛЕЗО 20% КАМЕН 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 30% АКРИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 221828_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221819_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221614_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221564_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221853_MM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222156_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221485_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222162_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 221859_MM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222167_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222164_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222169_BM
1.390 МКД
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1