Барај
%
×
through the colour lens - mango
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 212421_MN

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 20% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 80% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 221825_CL
Цена 590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 222066_CL
Цена 590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 220785_LK
Цена 413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217291_LK
Цена 973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217284_AU
Цена 973 МКД
Заштеда -30%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 170245_RG
Цена 1.190 МКД