Барај
%
×
Elevate your style with Mango
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 214555_BK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% ЦИНК 40% СТАКЛО 50% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 214574_BK
316 МКД
Заштеда -60%
395 МКД
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 213075_BK
196 МКД
Заштеда -60%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196295_BK
316 МКД
Заштеда -60%
395 МКД
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201226_BK
196 МКД
Заштеда -60%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 213088_BK
236 МКД
Заштеда -60%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 212419_BK
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 213136_BK
196 МКД
Заштеда -60%
245 МКД
490 МКД