Барај
%
×
Elevate your style with Mango
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 212344_PK
990 МКД
495 МКД
446 МКД
Заштеда: 544 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 20% НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 20% КАМЕН 60% ОРГАНСКИ ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 217291_LK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217002_PK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 212421_MN
356 МКД
Заштеда -55%
395 МКД
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 212423_MN
446 МКД
Заштеда -55%
495 МКД
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 212505_PK
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 212328_PK
671 МКД
Заштеда -55%
745 МКД
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 199044_PK
356 МКД
Заштеда -55%
395 МКД
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 197875_RG
536 МКД
Заштеда -55%
595 МКД
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 170245_RG
1.190 МКД
990 МКД
495 МКД
446 МКД
Заштеда: 544 МКД
Извести ме за попуст
2
1