Барај
%
×
Elevate your style with Mango
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 197855_RG
1.190 МКД
595 МКД
476 МКД
Заштеда: 714 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ЛИЦЕ: 100%НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 217291_LK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217002_PK
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 212421_MN
316 МКД
Заштеда -60%
395 МКД
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 212423_MN
396 МКД
Заштеда -60%
495 МКД
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 212344_PK
396 МКД
Заштеда -60%
495 МКД
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 212505_PK
236 МКД
Заштеда -60%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 212328_PK
596 МКД
Заштеда -60%
745 МКД
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 199044_PK
316 МКД
Заштеда -60%
395 МКД
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 197875_RG
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 170245_RG
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД