Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 197855_SV
1.190 МКД
1.190 МКД
833 МКД
Заштеда: 357 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 100%Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 203768_SV
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204730_SV
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204730_GD
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200726_BM
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204808_GD
413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203441_MI
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 174996_BG
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203829_GD
413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203152_DN
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200361_GD
833 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203417_MI
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 171330_BU
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД