Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 202078_BK
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 10%Термопластичен полиуретан, 20%Енамел, 30%Стакло, 40%Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 203768_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204730_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204730_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200726_BM
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204808_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203441_MI
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 174996_BG
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203829_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203152_DN
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200361_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203417_MI
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 171330_BU
490 МКД