Барај
%
×
BOSS - SUITS FOR EVERY EVENT
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 195125_GN
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона Online Only FW
Состав ЛИЦЕ: 50%ПОЛИЕСТЕР, 50%НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Trenutno nema komentara