Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 199061_PU
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона Online Only FW
Состав ЛИЦЕ: 2%ЕНАМЕЛ, 48%НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, 50%ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara