Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 182268_SV

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Состав 2%Стакло, 98%Нерѓосувачки челик

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 191130_HM
1.490 МКД