Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 219236_SV
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 67067718-PL
1.990 МКД
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1