Барај
%
×
Okaidi new collection
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 67067718-PL
Šifra proizvođača: 67067718
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ЦИНК 02% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 206897_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201188_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219236_SV
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219161_SV
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219163_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215652_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 217657_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215609_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215618_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 206911_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215601_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215321_SV
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
2
1