Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 217657_SV
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 10% ЦИРКОНИУМ 5% ЦИНК 85% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 67067718-PL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219236_SV
690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219161_SV
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 219163_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215652_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 206915_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215609_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215618_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 206911_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215601_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215321_SV
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 215403_SV
1.190 МКД
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1