Барај
Sezonsko
BOSS sale
Superdry
Bitsiani
Winter
New brands
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 17054383-92
890 МКД
Заштеда -70%
2.990 МКД
Големина
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17199-0027
1.617 МКД
Заштеда -70%
5.390 МКД
Големина
2932
3032
3132
3134
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3632
3634
3832
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MF110182A-VRI
1.996 МКД
Заштеда -60%
4.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WF110175A-3B1
1.996 МКД
Заштеда -60%
4.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8952023-42
747 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17044046-69
890 МКД
Заштеда -55%
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 17014039-99
590 МКД
Заштеда -70%
1.990 МКД
Големина
05
06
07
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010948
10.074 МКД
Заштеда -40%
16.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 17015773-08
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1752001-10
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
30
31
32
33
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6N4JJ5390000-F20
6.590 МКД
Заштеда -40%
10.990 МКД
Големина
27
28
29
25
26
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17015515-37
4.990 МКД
Заштеда -23%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50459318-001
7.890 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
41
42
43
44

БЛОГ

1/3
21.
Jan
2022
БЛОГ
Веројатно веќе знаете дека во тек се сезонските намалувања во чии рамки можете да си ги набавите сите оние парчиња што толку ги чекавте по супер цени, а дел од понудата се и фаворитите на сезоната – стилските капути!
1/3
18.
Jan
2022
БЛОГ
Одвојте време за супер шопинг и посетете ги продавниците на Guess, Fashion&Friends, Levi’s и Dan John каде токму од денеска, 18.01, намалувањата достигнуваат и до -70%!
1/3
14.
Jan
2022
БЛОГ
Познатите брендови на Fashion Group во својата понуда и оваа зима ги имаат најстилските модели кога станува збор за јакни и зимски обувки, изработени од најквалитетните материјали, сосема соодветни за температурите со кои се соочуваме. Ние ги смес...
КАТЕГОРИИ

КАТЕГОРИИ