Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
Ж.САНДАЛИ
UGG

Ж.САНДАЛИ

Шифра на артикл: 1099808-BLK
8.590 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 10
  *
 • 5
  *
 • 6
  *
 • 7
  *
 • 8
  *
 • 9
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд UGG
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 55%Кожа 45%синтетика

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67015941-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67075931-02
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ RPL006329
6.090 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67035937-35
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
string(0) ""
string(0) ""