Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 17000155-99
Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика Гума Влошка: 94% Полиуретан 06% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37000578-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D52R6A000EK-9997
4.053 МКД
Заштеда -30%
5.790 МКД
Големина
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS012952
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41