Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 27031502-99
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 96% Полиуретан 04% Цинк Постава: 60% Полиестер 40% Полиуретан Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37000578-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D25SVC00085-9999
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 50470715-002
17.790 МКД
Големина
37
38
39
40
36
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D52R6A000EK-9997
4.053 МКД
Заштеда -30%
5.790 МКД
Големина
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS012952
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000034
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D25SCB00043-9999
6.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194685_BK
1.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195348_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D25HAA000TU-9999
7.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
5.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000028
13.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41