Ж.САНДАЛИ
FORUS

Ж.САНДАЛИ

Шифра на артикл: PTTND1CA-BLACK
7.690 МКД
7.690 МКД
7.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Zalihe:
Провери достапност
  • 38
  • 41
  • 36
  • 39
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд FORUS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 53020585-99
2.490 МКД
Големина
40
37
38
41
39
36
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 53093047-99
2.490 МКД
Големина
37
40
38
39
36
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 53063048-99
1.490 МКД
Големина
40
37
38
39
41
36
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 53063048-28
1.490 МКД
Големина
39
36
40
37
41
38
string(0) ""
string(0) ""