Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
MANGO

РЕМЕН

Шифра на артикл: 67093693-PL
Šifra proizvođača: 67093693
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ТОКА: 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67047706-PL
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67045745-PL
2.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 215446_OS
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67010376-PL
2.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67050276-PL
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 211327_SV
890 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1