Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
MANGO

РЕМЕН

Шифра на артикл: 67050276-PL
Šifra proizvođača: 67050276
890 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 40% ПОЛИЕСТЕР 05% КАЛЦИУМ КАРБОНАТ 55% ПОЛИУРЕТАН ТОКА: 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 222091_SV
890 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 77000254-PL
890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67047706-PL
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67045745-PL
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67093693-PL
990 МКД
Заштеда -34%
1.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 215446_OS
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67010376-PL
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 211327_SV
890 МКД
890 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст
2
1