Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

РЕМЕН
TOMMY HILFIGER

РЕМЕН

Шифра на артикл: AW0AW13913-BDS
4.190 МКД
2.933 МКД
2.640 МКД
Заштеда: 1.550 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 80
  80
 • 85
  85
 • 90
  90
 • 95
  95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа


Trenutno nema komentara
4.190 МКД
2.933 МКД
2.640 МКД
Заштеда: 1.550 МКД
Извести ме за попуст
2
1