Барај
%
×
Geox - step out in style
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
CALVIN KLEIN JEANS

РЕМЕН

Шифра на артикл: CKK60K611489-00Z
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 80
  80
 • 85
  85
 • 90
  90
 • 95
  95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67025730-99
2.490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 218977_BK
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9133 P4230 BLA
4.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9113 P4235 BLA
3.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67074450-99
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67034030-99
990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67074037-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9106 P4235 BLA
3.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67093693-99
1.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67082537-99
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9075 P4125 BLA
3.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9073 P4180 BLA
7.390 МКД
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1