Барај
%
×
Okaidi new collection
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
MANGO

РЕМЕН

Шифра на артикл: 67025730-99
Šifra proizvođača: 67025730
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ТОКА: 90% ЦИНК 10% АЦЕТАТ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 218977_BK
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9133 P4230 BLA
4.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9113 P4235 BLA
3.690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ CKK60K611489-00Z
5.090 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67074450-99
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67034030-99
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67074037-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9106 P4235 BLA
3.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67093693-99
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67082537-99
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW9073 P4180 BLA
7.390 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBW7845 MET30 BLA
5.190 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
2
1