Барај
%
×
through the colour lens - mango
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 218910_BL
490 МКД
490 МКД
343 МКД
Заштеда: 147 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% АКРИЛ 80% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220040_BL
Цена 343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219983_BL
Цена 343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220318_BL
Цена 343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218492_ID
Цена 343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 213837_RY
Цена 343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218835_BL
Цена 413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219029_BL
Цена 343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Големина
S
M
L
490 МКД
490 МКД
343 МКД
Заштеда: 147 МКД
Извести ме за попуст
2
1