Барај
%
×
through the colour lens - mango
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
PARFOIS

ПРИВРЗОК

Шифра на артикл: 190461_BM
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВРЗОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЖЕЛЕЗО / ЛИЦЕ: 10% ЖЕЛЕЗО 10% ЗАМАК 80% АКРИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221568_OR
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221454_BM
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221563_BM
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221545_BM
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221559_BM
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221575_BM
Цена 1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221555_WT
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221455_OR
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221526_BM
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221562_BM
Цена 990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221535_AQ
Цена 690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221524_IV
Цена 690 МКД
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1