Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
CALVIN KLEIN JEANS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: CKHM0HM01429-0LB
0 МКД
11.590 МКД
11.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYM0YM01032-0GR
6.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYM0YM00681-0LD
8.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLTELB LEA12 WHBLK
8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01383-BDS
7.090 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517122 122
11.890 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01381-YBL
7.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMJFAN ELE12 WHITE
5.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ UG1108959-WHT
8.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CPPGU65750TSZ-1847
20.390 МКД
Големина
6
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKHM0HM01016-02U
10.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517265 100
11.890 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517235 100
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
0 МКД
11.590 МКД
11.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1