Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TOMMY HILFIGER

ПАТИКИ

Шифра на артикл: EM0EM01017-YBR
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90%Кожа 10%полиуретан


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM01071-YBR
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014364
5.033 МКД
Заштеда -30%
7.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02869P4423-9235
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474463-104
12.743 МКД
Заштеда -25%
16.990 МКД
Големина
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474728-121
5.993 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM04136-YBR
5.383 МКД
Заштеда -30%
7.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM04292-YBR
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010107
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480286-160
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480758-100
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480546-100
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HM0HM00292-0K6
8.113 МКД
Заштеда -30%
11.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45