Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 37001243-01
Šifra proizvođača: 37001243
3.990 МКД
3.990 МКД
2.793 МКД
Заштеда: 1.197 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Полиуретан 05% Говедска кожа Постава: 70% Памук 30% Полиестер Влошка: 100% Полиестер Ѓон: 100% Термопластична гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM01071-YBR
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014364
5.033 МКД
Заштеда -30%
7.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02869P4423-9235
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474463-104
12.743 МКД
Заштеда -25%
16.990 МКД
Големина
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474728-121
5.993 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM04136-YBR
5.383 МКД
Заштеда -30%
7.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM04292-YBR
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010107
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480286-160
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480758-100
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480546-100
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HM0HM00292-0K6
8.113 МКД
Заштеда -30%
11.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45