Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TRUSSARDI JEANS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: TRJ000138
Isbn: 77A004729Y099998-K717
7.890 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014159
8.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010106
9.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010100
6.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010096
7.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010093
6.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010091
8.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010090
14.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010089
11.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480286-003
13.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480321-001
11.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480405-001
11.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470938-007
15.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45