Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 37050652-91
Šifra proizvođača: 37050652
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 67% Полиестер 33% Говедска кожа Влошка: 100% Полиестер Ѓон: 100% Термопластика Постава: 55% Полиестер 45% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MASE-D-5931
18.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001910-04D
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2ECEM
3.745 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A41CQW
3.745 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195648_LB
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QSQW
3.145 МКД
Заштеда -50%
6.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HW0HW00782-0IO
5.272 МКД
Заштеда -44%
6.590 МКД
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012231
3.864 МКД
Заштеда -51%
5.520 МКД
7.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000002
6.152 МКД
Заштеда -44%
7.690 МКД
10.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2BEVW
2.796 МКД
Заштеда -60%
6.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9