Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 37010682-01
Šifra proizvođača: 37010682
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Синтетика Ѓон: 100% Гума Постава: 52% Памук 48% Полиестер Влошка: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 47040783-01
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41