Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GSS012945
Isbn: FL6B2LELE12-BLUE
7.890 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 2.400 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% Полиуретан 40% Полиестер Гума/Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195648_LB
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195112_LB
1.690 МКД
Заштеда -26%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27046704-50
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001665-LBL
6.090 МКД
Заштеда -30%
8.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FW0FW06077-DW5
5.790 МКД
Заштеда -19%
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000006
8.790 МКД
Заштеда -20%
10.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2BM4W
2.796 МКД
Заштеда -60%
6.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9