Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D2568B08522-1002
7.490 МКД
3.745 МКД
3.745 МКД
Заштеда: 3.745 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

FGA SS22 SALE

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 85% КОЖА 15% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 22WSKP37-1000
6.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 384851-01
7.190 МКД
Големина
36
37
38
38,5
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013762
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013760
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013609
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013608
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001024-166
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 197473_WT
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D16QXC085MA-1327
7.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 196521_WT
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000047
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000038
11.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41