Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50470213-970
13.990 МКД
5.596 МКД
5.596 МКД
Заштеда: 8.394 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 36
  36
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона Online Only
Состав Лице: 50% Кожа 50% Полиуретан Постава: 100% Полиестер
Trenutno nema komentara
13.990 МКД
5.596 МКД
5.596 МКД
Заштеда: 8.394 МКД
Извести ме за попуст
2
1