Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
DESIGUAL

ПАТИКИ

Шифра на артикл: DG24SSKA17-9019
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBU9060GCB-121
12.490 МКД
Големина
36
37
38
39.5
40
41.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBU9060GCA-314
12.490 МКД
Големина
36
37
38
39.5
40
41.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02490-W06
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 218529_PM
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DG24SSKA15-9019
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLPVIB SUE12 WHIPI
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLJELB LEA12 WHIPI
7.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLPCB7 ELE12 WHGRE
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLPKYR ESU12 MULTI
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLPCLK ELE12 WHGRE
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLPCB5 FAL12 WHIBR
8.590 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYW0YW00891-0JP
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1