Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50464639-001

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 50% Кожа 50% Полиуретан Постава:50% Памук 50% Вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CWA00085-9999
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2KCQM
5.599 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50466887-001
15.790 МКД
Заштеда -20%
19.690 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470693-001
12.090 МКД
Заштеда -29%
16.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2DGWM
5.949 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2JH1M
5.249 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50473914-001
10.640 МКД
Заштеда -20%
13.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YM0YM00330-BDS
8.390 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S2108-819
6.090 МКД
Заштеда -20%
7.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02739P1473-1645
8.190 МКД
Заштеда -20%
10.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CYC000LM-9996
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012663
3.790 МКД
Заштеда -30%
5.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45