Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
CESARE PACIOTTI

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PZZLU4TGO-WHITE
15.490 МКД
10.790 МКД
8.632 МКД
Заштеда: 6.858 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CESARE PACIOTTI
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PZZPU1TCA-BLACK
9.752 МКД
Заштеда -44%
12.190 МКД
17.490 МКД
string(0) ""
string(0) ""