Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 196903_WT
1.490 МКД
1.043 МКД
1.043 МКД
Заштеда: 447 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XXL
    XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 40%Полиестер, 60%Полиуретан/ Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
1.043 МКД
1.043 МКД
Заштеда: 447 МКД
Извести ме за попуст
2
1