Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
DESIGUAL

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: DG24SAYP25-1001
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67077919-01
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67067919-01
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67047920-01
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ RFW5327 {A0259B}1318
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219559_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219556_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218009_EC
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218006_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219482_EC
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219598_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67097116-03
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWVA92 22400 WHI
3.690 МКД
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1