Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
DESIGUAL

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: DG24SAYP25-4014
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218843_GN
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67055749-39
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67065749-39
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218130_GN
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217563_GN
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217953_LM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217410_GN
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216608_GN
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216349_GN
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215247_GN
990 МКД
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1