Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
DESIGUAL

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: DG24SAYP25-2000
0 МКД
3.690 МКД
2.952 МКД
Заштеда: 738 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67067919-99
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67047920-99
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220444_BK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ HB50516918 001
3.752 МКД
Заштеда -20%
4.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP01-2000
2.952 МКД
Заштеда -20%
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218131_BK
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218134_BK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ THAW0AW16101-BDS
4.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP11-2000
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP10-2000
2.952 МКД
Заштеда -20%
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ DG24SAYP09-2000
2.952 МКД
Заштеда -20%
3.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ TA2MTG 001
2.872 МКД
Заштеда -20%
3.590 МКД
0 МКД
3.690 МКД
2.952 МКД
Заштеда: 738 МКД
Извести ме за попуст
2
1