Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 218006_EC
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 5% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 55% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77060373-02
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77080362-02
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220829_EC
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220823_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221551_EC
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77050373-02
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 77030374-02
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222293_EC
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222188_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222286_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218843_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220946_EC
790 МКД
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1