Барај
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
MISS SIXTY

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 6N2QJ8540000-B26
9.790 МКД
9.790 МКД
9.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
UGG
ПАПУЧИ 1119750-TLTH
4.290 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GSS009476
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 87074755-08
2.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 43027025-08
897 МКД
Заштеда -70%
2.990 МКД
Големина
36
37