Барај
%
×
Live in LEVIS
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
PARFOIS

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 218223_BG
3.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА / ВЛОШКА : 100% ПОЛИЕСТЕР / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ D45MUF00046-5322
7.990 МКД
Големина
36,5
37,5
38,5
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 67057700-09
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 218688_BG
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ SMMISSILE-295
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997614-38
1.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ LJSA4147 EX014 S1858
9.890 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 218689_BG
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАПУЧИ UG1136765-JSM
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАПУЧИ UG1122553-SAN
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ THEN0EN02451-YBL
5.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ THEN0EN02115-TCR
3.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GFLJULL FAB19 NATU
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
3.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1