Барај
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
DESIGUAL

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 21SSHP11-2000
4.490 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиамид


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 6N2QJ8530000-G24
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 9889434-01
599 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 21SSHP06-2000
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ SM11001546-001
4.290 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ A24S6W
5.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАПУЧИ 1119750-BLLE
4.290 МКД
Големина
5
6
7
8
9
10
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GSS009475
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 87120528-99
1.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ RPL007578
2.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ WF310026A-02A
2.190 МКД
Големина
S
M
L