Барај
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
MANGO

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: 37024753-69
Šifra proizvođača: 37024753
3.990 МКД
3.990 МКД
2.793 МКД
Заштеда: 1.197 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 38% Полиестер 30% Рециклиран полиестер 29% Вискоза 03% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46