Барај
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ARISTOTELI BITSIANI

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 0910042-032
3.490 МКД
2.443 МКД
2.443 МКД
Заштеда: 1.047 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 44
  *
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
 • 58
  *
 • 60
  *
 • 62
  *
 • 64
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона пролет/лето 2020
Состав 75%Тревира23%Рај2%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559192-11
2.799 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 17199-0040
5.390 МКД
Големина
2932
3032
3132
3134
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3632
3634
3832
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 160703-0002
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
3232
3432
3132
3634
3234
3334
3332
3834
3434
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559303-11
1.999 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559214-11
2.799 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559168-11
1.999 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A2BYY32-288
5.490 МКД
Големина
32
34
35
36
38
40
42
31
33
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 39440-0003
5.990 МКД
Големина
2932
3032
3132
3134
3232
3234
3332
3432
3434
3632
3634
3832
3334
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1559184-11
1.999 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0399310-11
1.999 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A2CZH32-433
6.290 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
42
33
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A2BZA34-433
5.490 МКД
Големина
32
34
35
36
38
40
42
33
31